Jak z głową dekorować mieszkanie?

admin

Niewątpliwie Polacy masowo kupują ostatnimi czasy fototapety. Wydaje się jednak, że nie zawsze wiedzą jak powinni je wieszać i jakie fototapety wybierać. Warto nieco bardziej rozważniej dokonywać zakupu fototapet.

Fototapeta w każdym pokoju

Wydaje się, że jeśli już decydujemy się na fototapety to powinny one zawisnąć w każdym pokoju w naszym domu. Warto po prostu urządzać dom w sposób jednolity. Oczywiście, nie jest wskazane, aby w każdym pokoju wieszać dokładnie taką samą fototapetę. Dobrze jednak, jeśli w jakiś sposób będą one ze sobą połączone tematycznie.

Z drugiej strony, nie można popadać ze skrajności w skrajność. Jak już wspomniano, warto w każdym pokoju powiesić fototapetę, jednak również należy uważać, aby nie było ich zbyt dużo. Jedna fototapeta obok drugiej nie robi dobrego wrażenia. Dlatego też, jeśli mamy małe pomieszczenie, na przykład niewielką sypialnię, lepiej powieśmy tam tylko jedną fototapetę i to niekoniecznie dużą. W przypadku większych pomieszczeń, na przykład przestronnych salonów, może ich być zdecydowanie więcej. Należy pamiętać, że nawet w przypadku najpiękniejszych dekoracji mieszkań, jeśli jest ich zbyt dużo to zamiast upiększać mieszkanie, po prostu je oszpecają.